Dobry Styl > Porady > Impreza firmowa w górskim hotelu jako świetny pomysł na integrację

Impreza firmowa w górskim hotelu jako świetny pomysł na integrację

Data: 23.11.2018 Kategoria: Porady

Imprezy integracyjne i wyjazdy teambuildingowe pozwalają członkom zespołu lepiej się poznać na stopie pozazawodowej, co może zaowocować sprawniejszą współpracą i wyższą efektywnością, a także poprawą atmosfery w miejscu pracy. Gdzie urządzić imprezę firmową? Ciekawą propozycją jest wyjazd do górskiego hotelu! Dlaczego warto rozważyć taką możliwość? O tym dalej!

Góry – czy to dobre miejsce na imprezę integracyjną?

Aby zespół prawdziwie się zintegrował, trzeba zapewnić mu do tego odpowiednie warunki. Im bardziej będą odbiegały od tego, co pracownicy mają na co dzień, tym lepiej! Dlatego w ramach imprezy integracyjnej warto rozważyć zupełną zmianę otoczenia. Odrywając się od miejsca, gdzie wykonywane są codzienne obowiązki, można oderwać się też myślami od bieżących problemów, zaległych maili czy biurowych niesnasek, które psują atmosferę w pracy.

Miejscem, gdzie życie zwalnia bieg, a ciało i umysł odpoczywają, są góry. Bajkowe pejzaże, czyste powietrze, nieco ruchu w otoczeniu przyrody – to wszystko sprawia, że nabieramy dystansu, ładujemy baterie. Taka sceneria może też pomóc w budowaniu lepszych relacji między współpracownikami!

Warto pamiętać, że góry to nie tylko piękne otoczenie, ale też mnóstwo atrakcji i sposobów na kreatywne spędzenie czasu! Wybór odpowiedniego hotelu na imprezę integracyjną będzie miał ogromne znaczenie. Gdzie warto zarezerwować nocleg dla swojego zespołu i na jaką pomoc w organizacji tego typu wydarzenia można liczyć?

Hotel w górach, który pomoże Ci zorganizować udaną imprezę integracyjną

Hotel to nie tylko miejsce, gdzie można przenocować. Obecnie hotele zapewniają warunki do przeprowadzenia owocnej imprezy integracyjnej, biorą na siebie jej organizację i dbają o jej wysoki poziom.

Przykładem może być trzygwiazdkowy Hotel Srebrna Góra. Obiekt nie tylko dysponuje doskonałym zapleczem do organizacji imprez firmowych i okolicznościowych, ale też współpracuje z licznymi firmami z branży eventowej. Efektem tej współpracy jest dokładnie zaplanowana impreza, podczas której nie zabraknie wciągających, rozwijających zabaw i gier dla całej Twojej ekipy. Są one przygotowywane pod kątem konkretnych potrzeb i oczekiwań, tak aby integracja była faktyczna i owocowała po powrocie do pracy.

Hotel zapewnia także komfortowe warunki wypoczynku, prywatność, swobodę i dania, które rozpieszczą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Na terenie obiektu jest mnóstwo atrakcji, które pozwolą się zrelaksować: spa, gabinet kosmetyczny, gabinet masażu, konsola, piłkarzyki, rzutki… Ponadto wytchnienia i aktywnego wypoczynku można szukać poza obiektem. Trasy rowerowe, piesze, narciarskie, zabytki, strzelnica, zjazdy tyrolskie, jazda konna i wiele, wiele innych – to wszystko czeka na gości Hotelu Srebrna Góra!