Dobry Styl > Porady > Jak uczynić urodziny dziecka wyjątkowymi?

Jak uczynić urodziny dziecka wyjątkowymi?

Data: 15.05.2019 Kategoria: Porady

Uśmiech dziecka jest bezcenny. Wiele byśmy dali, aby nasze dzieci były szczęśliwe, szczególnie w dniu swoich urodzin. Dlatego też tak bardzo zależy nam na tym, aby ten dzień był dla nich wyjątkowy. Szukasz pomysłu na świętowanie urodzin dziecka? Ten artykuł jest dla Ciebie! Znajdziesz w nim bowiem idealny sposób na organizację wymarzonego przyjęcia. Zapraszamy do lektury!

Gdzie urządzić urodziny dziecka?

Starym i sprawdzonym sposobem na świętowanie urodzin dziecka jest wyprawienie przyjęcia. Dzieci je wprost uwielbiają! Czują się na nich ważne i mogą spędzić wyjątkowy czas w gronie swoich rówieśników. Rozwiązań na uczczenie urodzin dziecka w ten sposób może być wiele. Jednak najlepszym z nich wydaje się być organizacja imprezy urodzinowej w specjalnie przystosowanej do tego sali zabaw. Dlaczego?

Urodziny dziecka w sali zabaw

Przyjęcie urodzinowe swojego dziecka zawsze możesz zorganizować we własnym domu. Takie rozwiązanie wymaga jednak odpowiedniej powierzchni, która będzie w stanie pomieścić wszystkich małych gości wraz z ich ewentualnymi opiekunami, a także wiąże się z wieloma obowiązkami. Przygotowując taką imprezę w domu, musisz bowiem zadbać o każdy szczegół – począwszy od menu, poprzez atrakcje dla jej uczestników, na elementach dekoracyjnych skończywszy. Ponadto po jej zakończeniu czeka na Ciebie wielkie sprzątanie.

Istnieje możliwość urządzenia takiego przyjęcia także w restauracji. W tym przypadku, o ile możemy liczyć na gotowy poczęstunek, przygotowanie stołu oraz pomieszczenia do zabawy, o tyle samą zabawę musimy raczej organizować sami. A jak to zrobić, aby była niezapomniana?

W dzisiejszym świece, w którym czas z rodziną jest na wagę złota, szkoda spędzać nasze bezcenne godziny wolnego czasu na wyszukiwaniu atrakcji oraz planowaniu zabaw. Lepiej spędzić je z naszym dzieckiem, a organizację wymarzonego przyjęcia urodzinowego powierzyć fachowcom.

Sala zabaw – rozwiązanie na miarę potrzeb

Sale zabaw to miejsca, które zostały stworzone z myślą o najmłodszych i ich potrzebach. Taka profesjonalna sala gwarantuje niezapomnianą zabawę wszystkim obecnym na przyjęciu dzieciom, a ich rodzicom zapewnia spokój i komfort. Wybierając takie rozwiązanie nie musimy bowiem tracić czasu ani na przygotowania imprezy, ani na prace porządkowe po jej zakończeniu. Wszystkim zajmują się specjaliści. Jacy?

Zapytaliśmy o to naszą rozmówczynię, animatorkę z sali zabaw Chatka Gagatka w Warszawie:

Przygotowaniami do urodzin dziecka zajmuje się doświadczona i odpowiednio przygotowana do tego zadania grupa animatorów, która dba o każdy ich szczegół. Rodzice zlecając nam organizację przyjęcia urodzinowego nie muszą więc już absolutnie niczym się zajmować. Wystarczy, że stawią się wraz ze swoją pociechą na miejscu o ustalonej wcześniej godzinie. Zapewniamy poczęstunek i napoje dla wszystkich gości – tak dla dzieci, jak i ich opiekunów, dekoracje tematyczne do wyboru – w zależności od upodobań dziecka, odpowiednie zastawy stołowe, a także bogate stroje i rekwizyty. W trakcie trwania samej imprezy zaś profesjonalni animatorzy prowadzą różnego rodzaju kreatywne gry i zabawy, które mogą być oparte na motywie z ukochanej bajki naszego dziecka czy też ulubionego bohatera – tak ze świata bajek jak i sportu czy muzyki.

Jak widać, decydując się na organizację urodzin dziecka w sali zabaw, możemy mieć pewność, że nasza pociecha jeszcze długo ich nie zapomni. Czyż nie o to chodzi?

Warto tutaj jeszcze dodać, że w tego typu salach istnieje możliwość organizacji dodatkowych atrakcji – niespodzianek. Pośród nich zaś takie jak nieśmiertelne skręcanie baloników, wata cukrowa i piniata, wystrzały konfetti czy dziecięce tatuaże.