Dobry Styl > Porady > Premium w dobrej cenie. Wynajem samochodów luksusowych

Premium w dobrej cenie. Wynajem samochodów luksusowych

Data: 17.08.2018 Kategoria: Porady

Samochód to w dzisiejszych czasach nie tylko środek transportu, ale również wizytówka. Kwestia stylu i estetyki jest szczególnie ważna w biznesie – elegancki, zadbany i nowy wóz może sprawić, że zrobimy bardzo dobre pierwsze wrażenie na potencjalnym kliencie lub partnerze w interesach. Co jednak zrobić, jeśli nie możemy sobie pozwolić na zakup wysokiej klasy auta? Odpowiedź jest prosta – wystarczy skorzystać z usług wypożyczalni samochodów.

Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni?

Wypożyczanie aut staje się w dzisiejszych czasach coraz popularniejszą alternatywą dla kredytowanego kupna pojazdów. Chętnie korzystają z niego między innymi firmy. Dlaczego? Przede wszystkim korzystając z usług wypożyczalni nie nakładamy na siebie długoletnich zobowiązań finansowych, jak w przypadku kredytu czy leasingu. Samochód może zostać wypożyczony na kilka miesięcy, a po upływie terminu umowy zwrócony – umowę można następnie przedłużyć i wypożyczyć inne auto. Kolejna kwestia to fakt, że wypożyczalnie oferują nam atrakcyjne ceny aut, na których zakup w normalnych warunkach nie moglibyśmy sobie pozwolić – w tym aut klasy premium. Jest to istotny plus, jeśli zależy nam na kreowaniu profesjonalnego wizerunku firmy. Szeroki wybór aut luksusowych na wynajem znajdziemy w ofercie najlepszych wypożyczalni aut.

Kto może korzystać z usługi wypożyczania auta premium?

Wypożyczalnie aut kierują swoje usługi zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Wypożyczenie samochodu może odbywać się zarówno krótkoterminowo, czyli na dni, jak i długoterminowo – na miesiące oraz lata. Należy pamiętać, że im dłuższy okres wypożyczenia, tym korzystniejsza cena. Dotyczy to również aut klasy premium – przy odpowiednio długim okresie wypożyczenia, łączny koszt wypożyczenia może być dużo niższy niż leasing czy kredyt. Warto przy tym pamiętać, że wypożyczając auto nie ponosimy niektórych kosztów eksploatacyjnych, takich jak ubezpieczenie, przeglądy techniczne i serwis.

Wynajem auta przez internet

Nowoczesne wypożyczalnie aut, takie jak Abacus Car Rental, oferują swoim klientom możliwość zarezerwowania pojazdu bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy na stronie internetowej wypożyczalni wypełnić formularz zawierający kluczowe informacje – takie jak marka i model samochodu, który chcemy wypożyczyć, okres najmu, limity kilometrów oraz dane kontaktowe. Po jego wypełnieniu wystarczy poczekać na odpowiedź konsultanta, który zaproponuje nam najkorzystniejszą ofertę cenową. Potem wystarczy już tylko podpisać umowę na wynajem.