Dobry Styl > Wypoczynek > Sylwester w sercu gór

Sylwester w sercu gór

Data: 05.10.2018 Kategoria: Wypoczynek

Sylwester jest wyjątkowym dniem w całym roku. Niektórzy planują go już w pierwszych dniach stycznia, inni czekają do ostatnich chwil na jakąś korzystną propozycję. Sposobów na spędzenie Sylwestra jest mnóstwo. Jedni preferują domowe imprezy ze znajomymi, drudzy rodzinne przyjęcia z suto zastawionym stołem, jeszcze inni wybiorą się do centrum miasta, aby wziąć udział w zorganizowanej imprezie sylwestrowej wśród tłumu ludzi. A co powiecie na imprezę w sercu gór?

Jedyny taki dzień w roku

Sylwester jest dobrą okazją, aby świętować w gronie najbliższych znajomych lub rodziny. Jest to dzień obchodzony hucznie na całym świecie, w różnych tradycjach i kulturach. Często właśnie wtedy podsumowujemy minione dwanaście miesięcy i planujemy zadania oraz wyznaczamy cele na kolejny rok. O północy z 31 grudnia na 1 stycznia życzenia noworoczne, zawierające najczęściej wsparcie w zdrowiu i sukcesach w życiu zawodowym oraz prywatnym, słychać zewsząd – w telewizji, radiu, na ulicach i podwórkach.

Nie sposób tego wieczoru spędzić w samotności, wylegując się na kanapie przed telewizorem. Lepszym wyjściem jest wspólny wyjazd z najbliższymi osobami w ciekawe miejsce, niekoniecznie za granicę. Znakomity klimat panuje w polskich górach, gdzie ośrodki prześcigają się w propozycjach sylwestrowych dla gości. Jednym z nich jest Ośrodek Wypoczynkowy „Borowy” w Białym Dunajcu, oferujący specjalne pakiety obejmujące aż 5 noclegów.

Sylwester w górach? Czemu nie

Wybór ośrodka wypoczynkowego jako miejsce spędzenia Sylwestra, wiąże się z pobytem w wygodnych warunkach z profesjonalnymi usługami. W ośrodku „Borowym” znajdują się nowo wyremontowane pokoje – 2-, 3- lub 4-osobowe (każdy wyposażony w łazienkę z prysznicem, ręczniki, suszarkę, telewizor LED oraz dostęp do sieci Wi-Fi), które, dzięki swojej funkcjonalności, gwarantują udany wypoczynek każdego dnia. W trakcie pobytu można skorzystać z bogatej oferty kulinarnej, na którą składają się śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz cztery urozmaicone obiadokolacje.

W jednym z dni poprzedzających Sylwester organizowany jest wieczorek zapoznawczy z poczęstunkiem oraz zabawą prowadzoną przez DJ-a. Sam Bal Sylwestrowy w sercu gór jest niezapomnianym przeżyciem – zaczyna się uroczystą kolacją i zabawą z zespołem muzycznym na żywo, a przywitanie Nowego Roku następuje w plenerze – z lampką szampana przy dźwiękach kapeli, góralskiej watrze i pokazie fajerwerków. Emocji i pięknym wspomnień nie brakuje. Warto choć raz w życiu przeżyć takie chwile.