Dobry Styl > Porady > 3 naturalne produkty na prezent dla miłośników stylu eko

3 naturalne produkty na prezent dla miłośników stylu eko

Data: 27.07.2021 Kategoria: Porady

Święta, rocznice, imieniny, urodziny. Często już kilka tygodni przed zadajesz sobie pytanie, co podarować bliskiej osobie na te okazje. Znalezienie idealnego prezentu może stać się jeszcze trudniejsze, gdy jest to fan ekologii. Odpowiedzią jest oczywiście natura. Poznaj kilka propozycji naturalnych produktów, którymi warto obdarować miłośnika stylu eko niezależnie od okazji.

Naturalne kosmetyki

Żaden miłośnik ekologii nie pogardzi zestawem naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Wbrew pozorom to nie tylko prezent dla pań. Wśród tego typu produktów znajdzie się też wiele dobroci dla panów. Naturalne kosmetyki to bardzo praktyczny prezent. Zawartość kosmetyków opiera się na naturalnych składnikach takich jak miód, propolis, oleje czy wyciągi z roślin. Są bezpieczne w użyciu i przede wszystkim skuteczne. Nadają się do każdego rodzaju skóry od suchej do normalnej. Dogłębnie nawilżają, regenerują i odżywiają twarz i ciało. Zapakowane są w ekologiczne i estetyczne opakowania, które będą zdobiły łazienkę. Mogą być jedynie dodatkiem do prezentu lub możesz stworzyć z nich box pełen naturalnych dobroci.

Kawy i herbaty

Kawa lub herbata to zawsze sprawdzony i uniwersalny prezent, który przyda się każdemu. Kupując je w prezencie, warto zadbać o to, aby były dobrej jakości. Naturalne kawy i herbaty są nie tylko smaczne, ale mają także zdrowotne właściwości. Jeśli jest to upominek dla osoby eko, upewnij się, że kawa czy herbata nie jest zapakowana w plastik. Przed zakupem warto nieco rozeznać się w poszczególnych rodzajach tych napojów, aby dopasować je do gustu obdarowywanej osoby. Można też nieco bardziej spersonalizować prezent. Aby to zrobić do paczki dołącz też coś na pamiątkę. W tym przypadku idealnie sprawdzi się kubek z wybranym napisem np. imieniem tej osoby lub dedykacją.

Naturalne słodycze

Lubimy obdarowywać naszych bliskich małymi, słodkimi dodatkami do prezentu. Zamiast popularnych słodkich wyrobów, lepiej jest wybrać te o zdrowszym składzie. Świetnym pomysłem są nietuzinkowe czekolady oraz inne przysmaki takie jak cukierki, krówki, trufle, i pierniki o naturalnej zawartości. Takie słodycze znajdziesz np. na stronie naturalnezakupy.pl. Zachwycają nie tylko kubki smakowe, ale także wzrok, ponieważ każdy przysmak jest ręcznie zdobiony. Pochodzące prosto z natury, opierają się na prawdziwym kakao, miodzie, czy owocach. Polskie produkty ucieszą miłośnika stylu eko o wiele bardziej niż popularne marki zza granicy. Do prezentu można dorzucić także słodkie syropy lub po prostu słoiczki z miodem.