Dobry Styl > Porady > Czy warto zorganizować wesele w górach?    

Czy warto zorganizować wesele w górach?    

Data: 14.01.2019 Kategoria: Porady

Wesele to wyjątkowa uroczystość, która zapada w pamięć nie tylko młodej parze, ale również zaproszonym gościom. Dlatego też, coraz częściej narzeczeni decydują się na wesele w górach, które zapewnia magiczną atmosferę oraz piękne widoki. Czemu warto zorganizować taką uroczystość właśnie tutaj? Dowiedz się, dlaczego góry to idealne miejsce, aby powiedzieć sobie najważniejsze „TAK”.

Czemu wesele w górach jest tak popularne?

Organizacja ślubu i wesela nierzadko spędza narzeczonym sen z powiek. To jednak tak ważne wydarzenie, że warto dopiąć wszystko na ostatni guzik i zadbać, by podczas uroczystości wszyscy bawili się jak najlepiej. Aby atmosfera była wyjątkowa, przyszłe pary młode często decydują się na wesele w górach. Jednym z powodów jest fakt, że można zdecydować się na wesele góralskie z góralską kapelą, przyśpiewkami i tradycyjnymi strojami bądź standardowe, polskie wesele, z góralskimi akcentami takimi jak regionalne dania i napitki. Bez względu na rodzaj wesela, zarówno młoda para, jak i goście, docenią klimat miejsca i zanurzą się w wyjątkowych widokach, których z pewnością nie uświadczą np. uczestnicy wesel w miastach. Kolejną zaletą wesela w górach jest fakt, że Beskidy, Bieszczady czy Tatry są piękne o każdej porze roku, dlatego też jest tu możliwa organizacja wesela, które będzie zachwycać podczas upalnych dni, jak i w mroźnej scenerii. Ponadto, kolejną zaletą gór jest fakt, że tutejszy krajobraz jest idealny nie tylko do podziwiania z okien sali weselnej, ale także świetnie nadaje się na plener sesji ślubnej bądź do spacerów gości podczas poprawin. 

Postanowione: wesele w górach. Ale gdzie konkretnie?

Decydując się na wesele w górach, warto wybrać ośrodek wypoczynkowy, który będzie zajmował się organizacją wesel kompleksowo.

Narzeczeni bardzo często wybierają nasz hotel, gdyż oprócz dostępności kilku sal weselnych (organizacja uroczystości nawet do 180 osób) oraz pysznego menu w czterech wersjach, zapewniamy także profesjonalne doradztwo i wsparcie opiekuna weselnego. – podkreśla specjalista z hotelu Meta Resort Vine & Spa ze Szczyrku. – Dodatkowo, aby zadbać o to, by uroczystość była wyjątkowa, proponujemy przyszłej parze młodej atrakcje, które uczynią ich wesele niezapomnianym m.in. kulig zimą, pokazy sztucznych ogni, pokazy tańca i sztuki barmańskiej – dodaje ekspert.

Ponadto, warto pamiętać, aby wybrany hotel cechowała bogata oferta noclegowa oraz aby znajdował się w pięknej okolicy. Dodatkowymi atutami, które z pewnością docenią goście przed rozpoczęciem uroczystości, a także po nich będą m.in. strefa Wellness, basen, kawiarnie i pobliskie wyciągi narciarskie.