Dobry Styl > Porady > Gdzie szukać markowej odzieży używanej?

Gdzie szukać markowej odzieży używanej?

Data: 08.01.2019 Kategoria: Porady

Od jakiegoś czasu robienie zakupów w sklepach z odzieżą używaną (nazywanych też lumpeksami i, z angielskiego, second-handami) staje się coraz bardziej popularne. Trudno się dziwić, gdyż w tego typu miejscach można znaleźć świetnej jakości, markowe ubrania w bardzo atrakcyjnych cenach. Wiedzą o tym właściciele takich sklepów, których wciąż przybywa. Wiemy, gdzie można szukać markowej odzieży używanej.

Dlaczego warto kupować odzież używaną?

Dawniej kupowanie ubrań w sklepach z odzieżą używaną było domeną ludzi biednych. Obecnie lumpeksy przestały być obciachem, a nawet wręcz przeciwnie – robienie zakupów w tego typu sklepach robi się coraz modniejsze. Z kilku powodów.

W second-handach znaleźć można odzież wysokiej jakości, w świetnym stanie, za ułamek jej oryginalnej ceny. Warto więc od czasu do czasu zaglądać do lumpeksów, które korzystają z usług sprawdzonych dostawców. W takich miejscach znajdziecie mnóśtwo perełek, jak chociażby kaszmirowe swetry, które w sklepach kosztują od kilkuset złotych wzwyż. Te używane dostaniecie za grosze – zachęca nasz rozmówca reprezentujący Importera Odzieży Używanej DARJA.

Importer ma znaczenie

Ci, którzy regularnie odwiedzają second-handy wiedzą, że niektóre z nich są lepiej zaopatrzone, niż inne. Powodów tego stanu rzeczy może być wiele, jednak największe znaczenie dla asortymentu ma importer odzieży używanej. Aby sklep, który ją oferuje cieszył się sympatią klientów, musi posiadać markowe ubrania w świetnym stanie, dobrej jakości i w odpowiednio niskich cenach. Wszystko to można zapewnić właśnie z pomocą dobrego importera odzieży używanej.

Właściciele lumpeksów powinni zdecydować się na takiego importera, który posiada duże doświadczenie w branży i oferuje bogatą ofertę odzieży używanej, przede wszystkim tej markowej, która ceniona jest przez klientów najbardziej. Tę znaleźć można w hurtowniach, która sprowadza ubrania z zagranicznych outletów oraz ze zbiórek markowej odzieży używanej.

Dlaczego zdecydować się na współpracę z dobrym importerem?

Właściciele second-handów powinni korzystać z usług renomowanych importerów, którzy budzą zaufanie, a otrzymywany od nich towar podoba się klientom. Zaufany importer może zapewnić nieustanny dostęp nowych, markowych ubrań i pozwoli na utrzymywanie nieprzerwanej ciągłości dostaw towaru.

Kupując markową odzież używaną w dobrej hurtownii można mieć też pewność, że uzyskiwane przez nią ubrania pochodzą ze sprawdzonych źródeł i charakteryzują się najwyższą jakością.