Dobry Styl > Porady > Iveco Daily – „dostawczak” z chłodnią i kabiną sypialną

Iveco Daily – „dostawczak” z chłodnią i kabiną sypialną

Data: 22.01.2020 Kategoria: Porady

Trasy, które trwają tygodnie, są wyczerpujące. Problem ten dotyczy to szczególnie kierowców w firmach transportowych, budowlanych czy rolniczych. W takich przypadkach warto zadbać o jak najlepsze udogodnienia w kabinie. Mało kto chce spać na starym zarwanym łóżku przez miesiąc. Dlatego właściciele firm coraz częściej stawiają na dostawczaki z kabiną sypialną, a nawet chłodnią. Ich wynajem to najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie. Jak wygląda?

Dlaczego warto postawić na Iveco Daily, czyli dostawczaka z chłodnią i kabiną sypialną?

Przede wszystkim – jest to ogromna oszczędność pieniędzy. Jak to wygląda w praktyce?

  1. Uniknięcie leasingu – chociaż dla niektórych jest to korzystna opcja, wielu właścicieli nie chce obciążać firmy długiem leasingowym. Obniża to zdolność kredytową, co może uniemożliwić finansowanie inwestycji. Przykładowo – 20 samochodów w leasingu obniża zdolność kredytową o kilka milionów. Ponadto wiele osób woli nie wiązać się z umową tego typu na kilka lat, ze względu na zmienność rynku.
  2. Brak zdolności kredytowej – niektóre przedsiębiorstwa nie mogą z przyczyn finansowych otrzymać leasingu. W tym przypadku ratunkiem jest właśnie wynajem pojazdu.
  3. Możliwość konfiguracji – pojazdy z plandeką, blaszaki, busy z windą… firmy nie muszą kupować kilku modeli aut, by sprostać wszystkim transportowym wymaganiom. Dlatego decydują się np. na wynajem dostawczaka z chłodnią i kabiną sypialnianą, takiego jak Iveco Daily, który jest przystosowany do długich tras i do przewozu mrożonek, ryb, mięsa czy leków.
  4. Wydajność i efektywność – firmy mogą się skupić na swojej podstawowej działalności. W przypadku wynajmu obsługą samochodów zajmuje się firma wynajmująca. Twój pracownik nie będzie spędzał wielu godzin u mechanika.

Gdzie wynająć dostawczaka z chłodnią i kabiną sypialną?

Samochody Iveco Daily są bezpieczne, komfortowe i przystosowane do długich oraz wymagających tras. Wynajmem tych aut zajmuje się np. Trip Car, oferujący usługi dla firm, które wykonują transport głównie międzynarodowy oraz dla przedsiębiorstw przemysłowych, budowlanych, rolniczych.

Wynajem nowych aut nawet do 36 miesięcy, korzystne ceny, brak obowiązków administracyjnych i serwisowych… są to jedne z wielu korzyści dla właścicieli firm. Pojazd Iveco Daily to prawdziwa perełka, gdyż jest wyposażony w chłodnię oraz najwygodniejszą kabinę sypialną, zaprojektowaną z dbałością o detale. Ponadto najnowsza klimatyzacja ułatwia podróż nawet w nieznośne upały. Do tego elektrycznie opuszczane szyby, rok produkcji 2018 oraz ładowność do 8 europalet – i bez obaw możesz ruszać w drogę!