Dobry Styl > Porady > Kubek z nadrukiem — oryginalny prezent na walentynki

Kubek z nadrukiem — oryginalny prezent na walentynki

Data: 15.01.2022 Kategoria: Porady

Kubek z nadrukiem może zawierać dowolną treść lub grafikę, co czyni go wyjątkowo oryginalnym prezentem walentynkowym. Chcąc zaskoczyć swoją drugą połówkę, warto wybrać projekt nadruku, który będzie najbardziej odpowiedni do okazji. Wręczając ukochanej osobie kubek z nadrukiem z miłosną dedykacją, można w ciekawy sposób wyrazić swoje uczucia.

Walentynkowy kubek z nadrukiem. Piękny i praktyczny

Kubek to przydatny gadżet każdego kawosza, ale nie tylko. Oznacza to, że niezależnie od okazji będzie dobrym pomysłem na prezent. Walentynki to jeden z tych dni, kiedy chcemy podkreślić swoje uczucia względem drugiej osoby, a dzięki kubkom z nadrukiem staje się to niezwykle proste. Na kubku można nanieść dowolny tekst życzeń lub dedykacji oraz dowolną grafikę, a także wspólną fotografię. Kubki są drukowane w pełnej palecie kolorystycznej, więc żaden obraz nie straci wiele na jakości po naniesieniu go na płaszczyznę kubka.

Walentynkowy kubek z nadrukiem to praktyczny upominek, z którego chętnie będzie korzystać obdarowana. Aby zamówić kubek, wystarczy wejść na stronę firmy Nadruki Reklamowe z Bydgoszczy, wybrać rodzaj kubka z kilku dostępnych modeli, a następnie wysłać maila z dowolną grafiką w możliwie jak najwyższej rozdzielczości. Po otrzymaniu wizualizacji stworzonej przez grafików i jej akceptacji zamówienie jest kierowane do realizacji, a czas oczekiwania nie wynosi więcej niż 5 dni roboczych. Prawda, że proste?

Dlaczego warto wręczyć na walentynki kubek z nadrukiem?

Istnieje kilka powodów, dla których kubki z nadrukiem to naprawdę oryginalne walentynkowe prezenty. Przede wszystkim jest niepowtarzalny, ponieważ projekt powstaje dla określonego klienta i jest z nim uzgadniany na każdym etapie. To właśnie klient decyduje o tym, jaka grafika i jaka treść znajdzie się na ceramicznym kubku. Możesz mieć pewność, że gdy twoja druga połówka weźmie taki kubek do pracy, to nikt w biurze nie będzie miał podobnego.

Nadruki na kubkach są trwałe i w zdecydowanej większości można takie kubki myć w zmywarce. Ozdobne grafiki na powierzchni kubka powstają techniką sublimacji. Polimerowa powierzchnia kubka ceramicznego bardzo dobrze absorbuje tusz, który wnika w jego strukturę pod wpływem wysokiej temperatury.

Poza tym kubek z nadrukiem to naprawdę ciekawy pomysł na prezent walentynkowy. Wyobraź sobie reakcję swojej ukochanej, gdy zamiast bukietów kwiatów i czekoladek zjawiasz się w drzwiach z pięknie zapakowanym kubkiem walentynkowym. Nie sądzisz, że to świetny pomysł?