Dobry Styl > Porady > Na czym polega bezoperacyjny lifting powiek?

Na czym polega bezoperacyjny lifting powiek?

Data: 28.05.2018 Kategoria: Porady

Opadające powieki stanowią problem dla wielu osób. Nie tylko dodają nam lat i sprawiają,   że nasz wygląd wydaje się mniej atrakcyjny, ale mogą również powodować problemy z widzeniem. Jeśli dodamy do tego zmarszczki, obwisłą skórę i worki pod oczami może bardzo się to odbić na naszym wyglądzie. Czy w takim wypadku pozostaje nam jedynie inwazyjna operacja plastyczna, która wiąże się z długim okresem rekonwalescencji? Nic podobnego. Idealnym rozwiązaniem okazuje się urządzenie Plasma, które poradzi sobie nie tylko z opadającymi powiekami, ale również pozwoli nam na zredukowanie zmarszczek, rozstępów, blizn i innych zmian skórnych

Jak wygląda zabieg?

Przyrząd służący do wykonywania zabiegu to generator plazmy, która jest materią przypominającą gaz. Posiada ona odpowiednie właściwości, takie jak przewodnictwo elektryczne, co sprawia, że może być idealną alternatywą do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych – mówi specjalista z salonu depilacji laserowej Laser Estetic z Lublina.

Podczas zabiegu na skórze wykonywane są niewielkie punkty w bardzo bliskiej odległości od siebie za pomocą wydobywającej się z urządzenia plazmy. Te drobne punkciki powodują sublimację komórek naskórka. Podczas zabiegu skóra jest pobudzana do produkcji nowych komórek. Plazma w żaden sposób nie uszkadza skóry i nie powoduje krwawienia. Jedyny efekt uboczny tego zabiegu to drobne, powierzchowne strupki, które odpadają po około 5 dniach. Cała czynność trwa bardzo krótko, ponieważ zajmuje nie więcej niż 20 minut, a pierwsze efekty widoczne są od razu po skończonym zabiegu. Bezoperacyjny lifting powiek jest bezinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny, nie wymaga hospitalizacji, a jego efekty mogą utrzymywać się aż do 4 lat. Wymaga jedynie znieczulenia miejscowego.

Wskazania do zabiegu

Oprócz liftingu powiek, przyrząd Plasma może być wykorzystany również w innych obszarach ciała. Z powodzeniem zredukuje zmarszczki, blizny i rozstępy. Sprawdzi się także w przypadku brodawek, znamion skórnych, włókniaków, czy trądziku, a nawet wyrówna teksturę skóry, ujędrni i przyczyni się do jej intensywnej przebudowy.

Efekty

Bezoperacyjny lifting powiek powoduje uniesienie powieki i sprawia, że nasze oczy wydają się bardziej otwarte. Jako że przyrząd, którym wykonuje się zabieg wydziela energię cieplną, która stymuluje produkcję nowego kolagenu, nasza skóra staje się jędrna, napięta, elastyczna i gładka, a przez to znacznie odmłodzona. Inne efekty, które możemy uzyskać dzięki temu zabiegowi to wyrównanie kolorytu skóry, znaczne spłycenie zmarszczek, usunięcie zmian pigmentacyjnych czy blizn powstałych na skutek trądziku.