Dobry Styl > Porady > Na lifting jakich części ciała warto się zdecydować?

Na lifting jakich części ciała warto się zdecydować?

Data: 01.05.2018 Kategoria: Porady

Z biegiem lat musimy akceptować zmiany, jakim poddaje się nasze ciało. Skóra robi się coraz bardziej sucha, traci swoją elastyczność, pojawiają się zmarszczki. Ale nie można załamywać rąk! Nowoczesne, innowacyjne technologie pozwalają zachować swoją urodę. Szczególnie polecaną metodą odmładzania skóry jest lifting bez skalpela. Jakie części ciała warto jest poddać takiemu zabiegowi?

Innowacyjne metody liftingu bez skalpela

Innowacyjne metody liftingu bez skalpela to szczególnie polecane frakcjowanie mikroigłowe RF z terapią skojarzoną LED, tzw. zabieg VIVACE®. Jest rodzajem liftingu nieoperacyjnego, który wymaga jedynie 1-2 dni rekonwalescencji! Na czym polega? Na to pytanie odpowie nasz ekspert z Salonu Medycyny Estetycznej Bellazone:

VIVACE® to zabieg zapewniający przestrzenny efekt 3D ujędrniania skóry. Opiera się na technice frakcjowania mikroigłowego RF na głębokości od 0,5 do 3,5 mm wraz z terapią skojarzoną LED. Jest to zatem swego rodzaju termolifting, polegający na nakłuwaniu i podgrzewaniu skóry pacjenta za pomocą fal radiowych. Dzięki temu uzyskuje się doskonałe efekty zagęszczania i ujędrniania skóry. Złote, izolowane końcówki mikroigłowe pozwalają dotrzeć energii RF bezpośrednio do skóry właściwej, nie powodując uszkodzeń naskórka. Czerwone lub niebieskie światło LED pomaga w gojeniu skóry, a precyzyjny silnik urządzenia, za pomocą którego wykonuje się zabieg, redukuje możliwość wystąpienia dolegliwości bólowych i skutków ubocznych.

VIVACE® – jakie części ciała można poddać liftingowi?

VIVACE® to zabieg, który przyniesie najlepsze efekty na następujących obszarach ciała:

  • twarz – ujędrnia, napina i wygładza skórę, poprawia kontur i strukturę twarzy. Likwiduje opadnięte policzki i podbródek, wygładza zmarszczki,
  • oczy – unosi opadające powieki i poprawia kontur oczu, redukuje worki pod oczami i napina oraz wygładza skórę, a także zmiękcza kurze łapki,
  • ciało – wygładza skórę, która staje się bardziej płaska, napięta i ujędrniona. Ściąga nadmiar skóry, rozjaśnia blizny i rozstępy, zmniejsza pomarszczenia skóry. Spłyca nierówności. Litfing może być przeprowadzony na dekolcie, szyi, dłoniach, piersiach, brzuchu, pośladkach, udach oraz ramionach.

Kto powinien zdecydować się na lifting bez skalpela?

Lifting nieoperacyjny jest polecany paniom, które oczekują poprawy napięcia i tekstury skóry oraz jej rozświetlenia. Dzięki pobudzeniu włókien kolagenowych do szybszej odnowy, skóra wygląda młodziej i atrakcyjniej.

Co istotne, zabieg może być wykonywany przez cały rok. Efekty widać już po upływie 1-3 miesięcy. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, najlepiej jest wykonać serię 4 zabiegów powtarzanych co 4 tygodnie.