Dobry Styl > Porady > Organizacja wesela w hotelu. Czy to dobry pomysł?

Organizacja wesela w hotelu. Czy to dobry pomysł?

Data: 07.10.2019 Kategoria: Porady

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Niezwykle wzruszające, ale również związane z dużym stresem. Hotel to jedna z najlepszych propozycji dla młodej pary, gdyż organizacją zajmują się profesjonaliści, co oznacza mniejszy stres u młodych oraz możliwość spędzenia większej ilości czasu ze sobą. Sprawdźmy zatem, jakie jeszcze plusy ma organizacja wesela w hotelu?

Organizacja wesela w hotelu – zalety

Hotele oprócz pięknej sali weselnej oferują miejsca noclegowe dla gości, bardzo często w niższej cenie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla gości weselnych, którzy przybywają z daleka. Pokoje hotelowe znajdujące się w tym samym miejscu, co sala weselna to duży plus, gdyż goście mogą się przebrać i odświeżyć przed weselem oraz w trakcie niego. Para młoda nie musi również organizować gościom transportu z hotelu na salę weselną i z powrotem.

W prezencie Młodej Parze oferujemy nocleg w apartamencie, śniadanie oraz możliwość skorzystania ze strefy Wellness. Dodatkowo oferujemy specjalne zniżki na noclegi dla gości weselnych oraz dzieci, a także kontakt z najlepszymi zespołami muzycznymi – dowiadujemy się w rozmowie ze specjalistą z Hotel Supraśl blisko Białegostoku, który położony jest w otoczeniu Puszczy Knyszyńskiej i przygotowuje zarówno kameralne bankiety w gronie najbliższych, jak i huczne wesela na 200 osób.

Hotele bardzo często zajmują się organizacją przyjęcia weselnego, w skład którego wchodzi m.in. wystrój sali, tort, ekskluzywne menu dostosowane do budżetu Klienta, wynajem samochodów czy oprawa muzyczna. Niewątpliwą zaletą organizacji wesela w hotelu jest obsługa na najwyższym poziomie, która zapewnia opiekę i pomoc od przyjazdu pierwszego gościa do pożegnania ostatniego uczestnika. Sale weselne w hotelach mają zazwyczaj więcej miejsca do dyspozycji niż te w pozostałych miejscach.

Dodatkowe atrakcje na weselu

Wybierając hotel mamy do dyspozycji nie tylko piękną salę weselną, nocleg dla gości, hotelową restaurację ze specjalnie przygotowanym menu, ale również szereg usług dodatkowych, które pomogą uświetnić każde wesele. Możemy skorzystać z atrakcji wzbogacających przyjęcie weselne, które oferuje, np. sala weselna Supraśl. Mogą to być pokazy barmańskie, występ iluzjonisty, wynajem fotobudki dla gości, zdjęcia w hotelu i w plenerze, atrakcje dla dzieci czy wynajem limuzyny.

Pamiętajmy, aby wybierać hotele z doświadczoną obsługą, która bardzo często organizuje przyjęcia weselne. Doświadczenie zdobyte przy organizacji wesel sprawi, że nasza impreza będzie niepowtarzalna i doskonale zorganizowana.