Dobry Styl > Porady > Pomysł na rocznicę – kolacja w restauracji

Pomysł na rocznicę – kolacja w restauracji

Data: 07.03.2019 Kategoria: Porady

Zastanawiasz się, jak spędzić rocznicę z ukochaną osobą? To bardzo ważne wydarzenie dla każdej pary i wymaga właściwej oprawy. Jeśli chcesz zrobić niespodziankę drugiej połówce, zabierz ją na kolację w restauracji. Podaruj ucztę podniebienia i zmysłów, aby w przyjemniej atmosferze móc wspominać i celebrować najpiękniejsze chwile wspólnego życia. Gdzie iść na przemiłą i smaczną randkę rocznicową?

Miejsce na rocznicową kolację

Rocznica to doskonała okazja, aby zaskoczyć swojego wybranka lub wybrankę i iść do restauracji z klimatem, w której jeszcze nigdy nie byliście. Smakowite dania, długie rozmowy, przyjemna muzyka w tle – czego chcieć więcej? Wieczór we dwoje, z dala od garnków i sprzątania, to spełnienie marzeń niejednej pary. Można się odprężyć, zapomnieć o pracy i cieszyć się swoją obecnością.

Czym się kierować, szukać miejsca na rocznicową kolację przy świecach? Opiniami znajomych i renomą lokalu. Mieszkańcy Ustronia bez wątpienia powinni odwiedzić Karczmę góralską Koliba pod Czarcim Kopytem. To miejsce, które przyciąga nietuzinkowym klimatem i bogactwem smaków. Oczarowuje każdego, kto chociaż raz zdecyduje się spróbować wyjątkowych dań, w tym boskiego pstrąga na patyku! Czego jeszcze na pewno powinniście skosztować?

Co zjeść na romantycznej kolacji w restauracji?

O sukcesie kolacji w restauracji w dużej mierze decyduje wybór menu. Karczma Koliba pod Czarcim Kopytem na pewno nie rozczaruje waszych kubków smakowych. Będziecie mogli delektować się wyśmienitymi daniami, przygotowanymi przez profesjonalnych szefów kuchni.

Apetyczna pierś z kaczki z jabłkami i żurawiną? Rozpływająca się w ustach pieczeń cielęca w sosie borowikowym? A może przepyszny smażony halibut z cytryną? Bogata karta menu kusi, aby spróbować smakowitych dań, a na koniec – raczyć się wyjątkowymi deserami. Lody owocowe z bitą śmietaną czy śliwki w miodzie z lodami i bitą śmietaną będą wspaniałym zwieńczeniem tego wieczora. Podarujcie sobie niezapomniane przeżycia dla duszy i podniebienia, i spróbujcie specjałów restauracji w Ustroniu.

Dlaczego warto celebrować rocznice związku?

Celebrowanie wspólnie spędzonych lat jest bardzo ważne. W natłoku codziennych obowiązków możemy przestać doceniać to, co mamy. Pogrążamy się w rutynie i zaniedbujemy partnera, przez co emocje między nami słabną.

Rocznica to najlepszy moment, aby przypomnieć sobie, jakie uczucia nas połączyły i nadal łączą, co sprawiło, że wybraliśmy właśnie siebie i jak wiele znaczy dla nas miłość. Nie zapominajmy o tym i dbajmy o szczęście w naszym związku, częściej niż raz w roku zabierając ukochaną osobę na kolację w restauracji.