Dobry Styl > Porady > Pomysły na prezent dla motocyklisty

Pomysły na prezent dla motocyklisty

Data: 15.06.2018 Kategoria: Porady

Jeśli bliska nam osoba jest fanem jednośladów, warto o tym pamiętać, kupując dla niej prezenty na różne okazje. Motocyklista zawsze ucieszy się z akcesoriów i gadżetów, które sprawią, że jazda będzie jeszcze przyjemniejsza. Jakie akcesoria dla motocyklisty warto kupić? Co idealnie sprawdzi się na prezent? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym krótkim artykule.

Prezenty dla motocyklisty do 100 zł

Kiedy chcemy sprawić komuś bliskiemu przyjemność, ale dysponujemy niewielkim budżetem na prezenty, wciąż możemy znaleźć akcesoria, które ucieszą motocyklistę. Najtańszą opcją jest po prostu koszulka z nadrukiem ulubionego pojazdu – pamiętajmy tylko, by był to motocykl tej marki, którą najbardziej lubi osoba, którą chcemy obdarować. Klasyczne koszulki z nadrukiem Harleya-Davidsona nie każdemu przypadną do gustu. Lepiej potraktować ten prezent bardziej osobiście i dowidzieć się, jaki jest wymarzony motocykl osoby, dla której przygotowujemy prezent – koszulka z takim nadrukiem z pewnością będzie powodem do radości. Praktycznym prezentem, który jesteśmy w stanie kupić za mniej niż 100 złotych jest też bielizna termoaktywna. Dzięki niej jazda w chłodne dni będzie znacznie przyjemniejsza. Jeśli jesteśmy już przy praktycznych prezentach – warto pomyśleć też o pokrowcu na motocykl – przyda się zwłaszcza zimą. Ceny tego gadżetu zaczynają się od 50 zł.

Prezenty powyżej 100 zł

Kiedy możemy wydać nieco więcej, liczba możliwości rośnie. Świetnym, przydatnym gadżetem jest wyświetlacz biegów. Za niewiele ponad 100 złotych możemy też skompletować zestaw kosmetyków do pielęgnacji jednośladów – to coś dla tych motocyklistów, którzy lubią, kiedy ich maszyna pięknie się prezentuje. W takim zestawie powinien się znaleźć spray do łańcucha, preparat do czyszczenia kasku, środek do usuwania rys i zadrapań, a także niewidzialna wycieraczka. Wszystkie akcesoria motocyklowe znajdziemy w ofercie firmy Andromeda – Eu. A. Dobrzańska. Dobrym pomysłem na prezent zawsze są też porządne rękawice motocyklowe – dodatkowa para takich rękawic zawsze się przyda. Najlepiej, jeśli jedne będą lżejsze, na lato, a drugie grubsze – na chłodniejsze dni. Rękawice powinny być dobrej jakości, warto za nie zapłacić nieco więcej. Każdy motocyklista na pewno ucieszy się też z tankbaga, czyli torby, w której można trzymać wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy w trakcie jazdy.