Dobry Styl > Porady > Sylwester w hotelu. Czy to dobry pomysł?

Sylwester w hotelu. Czy to dobry pomysł?

Data: 23.10.2019 Kategoria: Porady

Coraz częściej szukamy sposobu na to, aby spędzić święta oraz Sylwestra w nieco inny sposób. Wiele osób pragnie oderwać się od codzienności, zrezygnować ze świątecznej gorączki i cieszyć się świętym spokojem z dala od codziennych obowiązków. Nie oznacza to, że uciekamy od rodziny – szukamy tylko sposobu na to, aby święta i Sylwester nie były związane ze zmęczeniem oraz brakiem czasu na celebrację ważnych chwil.

Sylwester w hotelu? Jak najbardziej tak!

Z roku na rok przybywa kreatywnych sposobów na spędzanie Sylwestra. Tradycyjne bale i domowe imprezy dla rodziny oraz przyjaciół zastępujemy wyjazdami np. do urokliwych i gwarantujących najwyższy komfort wypoczynku hoteli. Jest to świetny pomysł na odreagowanie świątecznego stresu, gorączki zakupów na ostatnią chwilę i zrelaksowanie się po wielu godzinach spędzonych na przygotowywaniu świątecznych dań i podawaniu ich najbliższym nam osobom. Wkraczając w Nowy Rok w nieco inny, choć niemniej huczny sposób, zyskujemy gwarancję, że w pełni naładujemy akumulatory i rozpoczniemy kolejny rok w doskonałym nastroju.

Sylwester w hotelu to dobry pomysł nie tylko dla rodziców z dziećmi, którzy nie mają z kim zostawić swoich pociech, ale chcą celebrować Nowy Rok inaczej niż przed ekranem telewizora. To także okazja dla par i grup przyjaciół do tego, aby pobyć wspólnie w ciekawym i gwarantującym wyjątkowe atrakcje miejscu, gdzie każdy poczuje się w pełni usatysfakcjonowany wyjątkową atmosferą – wyjaśnia ekspert z firmy Pałac W Konarach, który zlokalizowany jest nieopodal Kielc.

Dlaczego warto spędzić Sylwestra w hotelu?

Sylwester w hotelu nie musi być nudny. Co więcej, na pewno nie musimy spędzać go w pokoju, bo właściciele hoteli gwarantują coraz więcej rozrywek dla swoich gości. W okresie świąt i Sylwestra jest ich równie dużo, jak poza sezonem świątecznym, więc na pewno nikt nie będzie się nudzić.

Wybierając hotel, w którym spędzimy ostatni dzień roku, warto zwrócić uwagę na jego lokalizację oraz oferowane gościom atrakcje. Ciekawym pomysłem jest wyjazd za miasto, gdzie w pełni odpoczniemy od zgiełku i hałasu, który w Sylwestra potrafi być szczególnie uciążliwy. Kolejnym kryterium wyboru hotelu, w którym spędzimy Sylwestra, powinna być różnorodność oferowanych gościom atrakcji, abyśmy mogli dopasować je do swoich indywidualnych preferencji w kwestii spędzania wolnego czasu. Na szczególną uwagę zasługuje strefa relaksu np. możliwość skorzystania z sauny, strefa aktywności (basen, kort tenisowy) oraz typowo rozrywkowe atrakcje (klub nocny, kręgielnia, bilard), bo pełen atrakcji pobyt pozwoli na długo zapamiętać wyjątkowego Sylwestra, którego spędzimy w nieco mniej tradycyjny sposób.